HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Kuruculuğunu İlimizin tanınmış ismi olan, genç girişimci Murat KUMSAR’ ın yaptığı, “Eğitimin Kaliteli Adresi” Özel Kırklareli Kayra Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı’ ndan alınan “ Kurum Açma İzni“ ve “İş Yeri Açma ve Çalışma Ruhsatını” müteakip, Haziran 2016 ayından itibaren, kaliteli hizmet anlayışı ile kursiyer kayıtlarına başlamış olup, Kursumuz Kırklareli halkının hak ettiği hizmeti, belirlenen fiyatlar üzerinden ve uygun ödeme koşulları ile sunmayı hedeflemektedir.

Yeniliklere açık ve teknolojiyi yakından takip eden bir anlayış içerisinde eğitim vermeyi hedefleyen Kursumuz, ilimizde gün geçtikçe artan nüfus ve motorlu taşıt yoğunluğunu dikkate alarak, İlimizde bu alanda en tecrübeli usta öğreticileri önderliğinde, 2016 model 5 adet (otomatik araç dahil) otomobil ve 1 adet mopet, 2 adet motosiklet ile son derece modern dizayn edilmiş sınıflarda, otomobil ve motosiklet simülatörü ile M-A1-A2 ve B sınıfı ehliyet sertifika programlarında, hafta sonu, hafta içi, gündüz ve akşam saatlerinde uyguladığı teorik ders programı ve  direksiyon eğitimi ile sürücü adaylarına büyük bir titizlikle hizmet vermektedir.

Kursumuzda Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan komisyon tarafından tespit edilen standart ücretler uygulanmaktadır. Bu şekilde bir kurs ücreti politikasının uygulanması bu alanda yatırım yapmış olan girişimcilerin yararına olmasının yanında, sürücü belgesi almak isteyen vatandaşlarımızın da bu alanda en kaliteli eğitim hizmeti veren kursları tercih etmelerini sağlayacaktır.

Misyonumuz: Ülkemizde eğitim iş kolunun ihtiyacı olan sürücü belgesi ihtiyacının sağlanması, alanında teorik ve pratik bilgilerle donanmış, insani ve mesleki etiği özümsemiş kendine öz güveni tam profesyonel sürücü sınıfının oluşturulmasıdır.

Vizyonumuz: Kendisi ve içinde yaşadığı toplum ile barışık, kendi medeniyet köklerinden haberdar olduğu kadar nitelikli sürücü sınıfının oluşumunu gerçekleştirebileceğini ilke edinmiş eğitici-öğretici uzman kadrolarıyla kendine özgü ve dünya standartlarında kabul görecek anlayışlar oluşturulmasıdır. Akademik personeliyle olduğu kadar idari ve yardımcı hizmetlerdeki personeliyle uyum içerisinde olan, kendisine emanet edilmiş öğrencilerine yüksek kalitede hizmet vermeyi görev edinen anlayış, yönetim tarzımızdır.

Hedeflerimiz: Mezunlarımızı rekabetin yoğun olduğu iş gücü piyasasında talep edilen bireyler haline getirmek, mesleki başarılarıyla toplumda öncü olan kuruluşları örnek alarak, öğrencilerimizin geleceğe öz güvenli bireyler olarak hazırlanmasını sağlamak, eğitim verdiğimiz alanlardaki mesleki yenilikleri yakından takip ederek öğrencilerimizi bu gelişmelerden haberdar etmek, eğitim verdiğimiz alanlarda yeniliklere imza atarak öncü kurum rolünü üstlenmektir.

 

EN İYİ SERVİS

Lorem ipsum Sunt cupidatat reprehenderit cillum reprehenderit incididunt consequat

EN İYİ ZAMANLI EĞİTİMİ

Takımınızı işten sonra hafta içi veya hafta sonları seçebilirsiniz.

TÜM YAŞLARI EĞİTİYORUZ

Bireysel öğrencilerin yaşını dikkate alıyoruz.

BİREYSEL YAKLAŞIM

Herkese kendi yaklaşımımız var.